Bu akşam Beyaz Show yeni sezon var mı? Kanal D ekranlarının Cuma kuşağında yer alan ve özellikle de gençler başta olmak üzere 7'den 70'e tüm kesime hitap eden Beyazıt Öztürk'ün sunumu ile Beyaz Show yeni sezon bu akşam başlıyor. Geçtiğimiz sezon konsept değiştiren ve her hafta farklı bir yerde zaman zaman  da farklı bir ülkeden yayın yapan ancak canlı yayın hayatıı kapatan Beyaz Show yeni sezon başlamadan yeni kopseptini de belirledi. Çok sevilerek izlenilen Beyaz Show canlı yaın ile yeni sezonuna başlayacak. Ortaya atılan iddialarda Beyaz Show konukları kimler olacak diye severek bekleyenler araştırmakta iken TV8'in patronu bu hafta evlerimizin içine kadar girecek. 

BEYAZ SHOW YENİ SEZON NE ZAMAN

Yeni sezon dizileri ve programlarının başlaması akabinde Beyaz Show yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabı hafta başında 27 Ekim olarak aççıklanırken, bas-şlama saati de 23.05 olarak belirlendi.

BEYAZ SHOW KONUKLARI

Beyaz Show yeni sezon ilk bölüm konukları da açıklandı. Geçtiğmiiz haftalarda sürpriz olacak denilen Beyaz Show yeni bölüm konukları; Acun Ilıcalı, Simge Sağın, Murat Yıldırım ve Özge Gürel konuk olacak. TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, şarkıcı Simge Sağın, 'İlk Öpücük' filminin başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Özge Gürel, Beyaz Show'un yeni sezon ilk programına konuk oluyor.