Ünlü şarkıcı Mustafa Topaloğlu, Eylül ayında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı'ya flaş bir mesaj yolladı. Herkes tarafından sevilen ve halkın sevgilisi haline gelen ünlü şarkıcı Mustafa Topaloğlu, yine gündemden uzun süre düşmeyecek bir röportaja imza attı.

TV8 ekranlarında her yıl yeni kadro ve farklı oyunlarla yayınlanan ve her yayınlanan bölümde reyting rekorları kıran, ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor' programının eski yarışmacılarından olan ünlü şarkıcı Mustafa Topaloğlu, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'ya flaş bir mesaj yolladı.

"1 MİLYON DOLAR VERECEK"

İstanbul Days Guide dergisi adına Süha Baki ile röportaj yapan eski 'Survivor' programında yarışan ünlü şarkıcı Mustafa Topaloğlu, "Acun Ilıcalı beni yeni sezonda yapacağı 'Survivor All Star' yarışmasının kadrosunda görmek istiyorsa haftalık 1 milyon dolar verecek, yoksa gitmem” açıklamasını yaptı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği 'Survivor 2017' yarışması heyecan dolu bölümleriyle izleyici ile buluşmaya devam ediyor.