Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, oğlu Arın'ın annesı Sinem Gedik'ten olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra, geride bıraktığımız haftalarda sosyetik güzel Selin İmer ile sade bir törenle dünyaevine girdi. Ünlü popçu Mustafa Ceceli'nin ilk eşi Sinem Gedik'ten olan oğlu Arın ile yalnızca dışarıda görüşmesine izin çıktı. Anne Sinem Gedik, oğlu Arın'ın Mustafa Ceceli ve Selin İmer çiftinin evine gitmeme yasağı koydu.

MUSTAFA CECELİ VE SELİN İMER'E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ!

Oğlu Arın'ın annesi Sinem Ceceli'den olaylı bir şekilde ayrıldıktan 1.5 ay sonra, sosyetik güzel Selin İmer’le sade bit törenle dünyaevine giren ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin balayı fotoğraflarına, kizlarsoruyor sitesi üyelerinden sert tepki geldi.

Hayranlarına, eşi Selin İmer'le balayı için gittiği Fransa'da gezdiği yerlerden fotoğraf çekip sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflarla ilgili, “Tepkilere rağmen ilişkisine sahip çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusu yöneltildi. Ankete katılanların yüzde 75’i, ''Daha boşanmadan başlayan bir aşk olduğundan dolayı doğru bulmuyorum” derken, 25’i ise, “Sevdi ve tekrar evlendi, mutluluklar dilerim'' karşılığını verdi.