9 senelik hayat arkadaşı Sinem Ceceli'den anlaşmalı olarak boşandıktan 5 gün sonra sarışın sevgilisi Selin İmer'le aşk yaşadığı fotoğraflarla ve belgelerle ortaya çıkan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, yapılan tüm eleştirilere Bakara Suresi'nin bir ayetini paylaşarak cevap verdi. Oğlu Arın'ın annesi Sinem Ceceli'den jet hızlıyla boşandıktan sonra sarışın sevgilisi Selin İmer'le Miami'den döndükten sonra evleneceğini açıklayan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, kısa sürede sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu.

BAKARA SURESİ'NİN AYETİNİ PAYLAŞTI

9 senelik eşi Sinem Ceceli'den kısa bir süre önce boşandıktan sonra, sarışın sevgilisi Selin İmer'le yaşadığı aşkın görüntülerinin ortaya çıkması sonucu magazin dünyasının göz bebeği haline gelen ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, hakkında yapılan tüm eleştiriler için  sosyal medya hesabı twitter üzerinden Bakara Suresi'nin bir ayetini paylaşarak cevap verdi.

PAYLAŞIMINI YORUMLARA KAPATTI

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin "Cumanız mübarek olsun" notunu yazdığı paylaşımını yorumlara kapatması ise gözlerden kaçmadı.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin 9 senelik boşandığı eşi Sinem Ceceli, ünlü şarkıcının kendilerine bıraktığı villayı satmak için kolları sıvadığı da öğrenilenler arasında...