Oğlu Arın'ın annesi Sinem Gedik'ten olaylı bir şekilde boşandıktan sonra sarışın güzel Selin İmer ile kısa bir sürede sade bir törenle dünyaevine girerek eleştiri oklarının hedefi olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, konser maratonuna kaldığı yerden devam ediyor. Evlendikten sonra ilk kez yurt dışında sevenleri ile bir araya gelecek olan hacı Mustafa Ceceli'nin 30 bin euro’ya sahne alacağı kulislerde konuşulanlar arasında...

MUSTAFA CECELİ VE SELİN İMER'E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ!

Oğlu Arın'ın annesi Sinem Ceceli'den olaylı bir şekilde ayrıldıktan 1.5 ay sonra, sosyetik güzel Selin İmer’le sade bit törenle dünyaevine giren ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin balayı fotoğraflarına, kizlarsoruyor sitesi üyelerinden sert tepki geldi.

Hayranlarına, eşi Selin İmer'le balayı için gittiği Fransa'da gezdiği yerlerden fotoğraf çekip sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflarla ilgili, “Tepkilere rağmen ilişkisine sahip çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusu yöneltildi. Ankete katılanların yüzde 75’i, ''Daha boşanmadan başlayan bir aşk olduğundan dolayı doğru bulmuyorum” derken, 25’i ise, “Sevdi ve tekrar evlendi, mutluluklar dilerim'' karşılığını verdi.