Mustafa Ceceli'nin Eşi Selin İmer Hakkında Şoke Eden İddia: 'Hamile mi?'

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ile evlenen sosyetik güzel Selin İmer, önceki gün annesi ile birlikte Akmerkez'de görüntülendi.

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ile geride bıraktığımız günlerde sade bir törenle dünyaevine giren sarışın güzel Selin İmer annesi Canan İmer ile önceki gün Akmerkez’de magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Çubuklu Vadi Evleri’ndeki evleri için alışveriş yapan sarışın güzel Selin İmer, hakkında çıkan negatif yorumlardan etkilenmediğini ifade ederek, ”Mustafa ile olumsuz yorum ya da haberi önemsememeye özen gösteriyoruz” dedi. Kilo aldığı ise gözlerden kaçmayan sarışın güzel Selin İmer’i görenler “Hamile mi?” sorusunu düşünmeden yapamadı.MUSTAFA CECELİ KİMDİR?

9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonra adı sarışın güzel Selin İmer'le anılmaya başlayan, ardından da yaşadıkları aşk fotoğraflarla ortaya çıkan ve son zamanlarda sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, 1980 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Müzik yaşamına küçük yaşlarda başlayan ünlü popçu Ceceli, aynı zamanda dizilerde de boy göstermiştir. Müzik kariyerine ünlü isimlerin vokalistliğini yaparak başlayan Ceceli, ilk albümünü 2009 yılında piyasaya sürdü. Birçok albüme imzasını atan ve ödül alan sevilen şarkıcı Mustafa Ceceli, 2003 yılında hacca gitmiştir.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR