Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimlerden olan Mustafa Ceceli, önceki gün İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde alışveriş yaparken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Muhabirlerin sorduğu balayı soruları hakkında ünlü popçu Ceceli, "Üç günlük küçük bir tatildi, balayı değil. Balayına daha çıkmadık" yanıtını verdi. Ünlü popçu Mustafa Ceceli'nin eşi Selin İmer'le yeniden çıkacağı balayı rotasının neresi olduğu ise hala gizemini koruyor.

MUSTAFA CECELİ VE SELİN İMER'E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ!

Oğlu Arın'ın annesi Sinem Ceceli'den olaylı bir şekilde ayrıldıktan 1.5 ay sonra, sosyetik güzel Selin İmer’le sade bit törenle dünyaevine giren ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin balayı fotoğraflarına, kizlarsoruyor sitesi üyelerinden sert tepki geldi.

Hayranlarına, eşi Selin İmer'le balayı için gittiği Fransa'da gezdiği yerlerden fotoğraf çekip sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflarla ilgili, “Tepkilere rağmen ilişkisine sahip çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusu yöneltildi. Ankete katılanların yüzde 75’i, ''Daha boşanmadan başlayan bir aşk olduğundan dolayı doğru bulmuyorum” derken, 25’i ise, “Sevdi ve tekrar evlendi, mutluluklar dilerim'' karşılığını verdi.