Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, uğruna 9 senelik evliliğini sonlandırdığı sarışın sevgilisi Selin İmer ile dışarda ilk kez yan yana görüntülendi. Kanlıca’da bir restoranda iftar yapan sevilen şarkıcı Mustafa Ceceli ve sosyetik güzel Selin İmer'in mutsuz halleri gözlerden kaçmadı.

Eski eşi Sinem Ceceli'den ayrıldıktan beş gün sonra sosyetik güzel Selin İmer’le birlikte olduğu fotoğraflarla ortaya çıkan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, özellikle sosyal medyada gündemden düşmüyor. Ünlü isim Mustafa Ceceli, önceki gün Kanlıca’da bir restoranda birlikte olduğu sevgilisi Selin İmer ile iftar yaptı. Sevilen şarkıcı Ceceli, cep telefonunu elinden düşürmezken, sevgilisi Selin İmer de kız arkadaşıyla sohbet etti. Yemek boyunca mutsuz halleri dikkatlerden kaçmayan Mustafa Ceceli ve Selin İmer çiftini, yan masalarında oturan bir kişi görüntüledi.

OTELE YERLEŞTİLER

Dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve sarışın sevgilisi Selin İmer, Kanlıca’daki Ajia Otel’e yerleşti. Kanlıca'da bulunan Ajia Otel, ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Ceceli'nin oturduğu villaya 500 metre uzakta.