Son zamanlarda adını magazin dünyasında sıklıkla duyduğumuz ünlü şarkıcı Mustafa Geceli, eski eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonraki ayrılığı hakkında ilk kez konuştu. Değerli sanatçı Mustafa Ceceli, Günaydın'ın sorularını ABD'den telefonla yanıtladı.

9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonra adını sıklıkla duyar olduğumuz ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, "Selin İmer'i önceden tanıyordum ama arkadaşlığımız ayrılık zamanlarımızda başladı. Selin'le bayramdan sonra evlenmeyi
düşünüyoruz. Ama düğün yapmayacağız. Evlilik hayatını seviyorum, sonu evliliğe gitmeyen ilişkiler bana göre değil." açıklamalarını yaptı.
 
''EŞİMLE TARZIMIZ UYUŞMUYOR''

"Eşimle tarzımız uyuşmuyor' cümlemde konu elbette dış görünüşüyle alakalı değildi. Yaşama bakış değerlerimizin farklı olduğunu kastetmiştim. Beni para ve ünün etkilediğini söyleyenler var. Ben kimsenin kimseyi eleştirecek mükemmellikte olduğuna inanmıyorum. Nefret söylemleri bunlar." açıklamlarında bulunan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, konuşmasını şöyle devam ettirdi: "Evliliğimiz iki senedir çırpınıyordu. İşte benim en büyük hatam, biten evliliğimi sevenlerimden saklamak oldu. Belki kendimden bile gizlediğim bir şeydi bu. Bıçak kemiğe dayanmıştı artık ve kimseye danışmadan iki kişi aramızda bir karar aldık." dedi.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, "Selin İmer'le kamuoyuna yansıyan fotoğraflarımız, geride bıraktığımız 2017 Şubat atına ait. Ancak kamuoyuna, anlaşmalı boşanma protokolündeki şartların yerine getirilmesinden sonra sızdırıldı. Ne kadar üzücü değil mi?" değerlendirmesinde bulundu.