Geride bıraktığımız aylarda 9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den olaylı bir şekilde boşandıktan sonra ABD'ye tatile giden ve ardından çok geçmeden sosyetik güzel Selin İmer'le aşk yaşadığı ortaya çıkan ve fotoğraflarla da belgelenen ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'den tüm herkesi şoke eden hareket! Sevilen şarkıcı Ceceli, sarışın sevgilisi Selin İmer'i ailesiyle tanıştırdı. Son zamanlarda adını magazin dünyasında sıklıkla duyduğumuz hacı Mustafa Ceceli'nin Selin İmer ile yaşadığı aşk ortaya çıkınca, herkes gibi ailesi de şaşırmıştı. 

Özellikle sosyal medyada Selin İmer'le yaşadığı aşktan dolayı eleştiri oklarının hedefi olan Mustafa Ceceli'nin ailesi ilk zamanlarda bu ilişkiye karşı çıktığı iddia edilmişti. Oğlu Arın'ın annesi Sinem Ceceli'den ayrıldıktan sonra kafa dinlemek için ABD'ye giden ve geride bıraktığımız günlerde Türkiye'ye geri dönüş yapan Ceceli, evlilik hazırlıkları yapmaya başladı. İkinci evliliğini yapmaya hazırlanan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, sarışın sevgilisi Selin İmer'i el öpmeye ailesinin yanına götürdü.

MUSTAFA CECELİ KİMDİR?

Magazin dünyasında adını son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, 1980 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Çok küçük yaşlarda müziğe ilgisi fark edilen Ceceli, kısa zamanda sevilen şarkılar arasında boy göstermiştir.