Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve sosyetik güzel Selin İmer'in evliliklerine dair detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Eşi Sinem Ceceli'den olaylı bir şekilde boşandıktan sonra, sosyetik güzel Selin İmer'le yaşadığı aşkı belgelenen ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, sevgilisi İmer'le dünyaevine girdikten sonra oturacakları evi Beykoz Acarkent’te buldu. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin ABD’ye gitmeden önce, sosyetik sevgilisi Selin İmer'le evlenince oturacağı ev için kaparo verdiği öğrenildi.

''BAYRAMDAN SONRA EVLENİYORUZ''

Oğlu Arın'ın annesi Sinem Ceceli'den boşandığı dönemde sosyetik güzel Selin İmer’le ilişkisi belgelenen ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, “Bayramdan sonra evleniyoruz” açıklaması yaptı. Magazin dünyasının son zamanlarda en çok konuşulan isimlerinden olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, ABD’ye gitmeden önce sosyetik sevgilisi Selin İmer ile birlikte yaşayacakları evi buldu. ABD öncesi kaparo yatıran ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, sosyetik güzel Selin İmer ile birlikte mobilya siparişi de verdi.

''CAN PARÇAM''

Gittiği ABD dönüşü soluğu oğlu Arın’ın yanında alan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, oğluyla fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşarak “Çok şükür kavuştuk. Özlemek, özlemek, çok özlemek. Can parçam” notunu yayımlandı.