9 senelik eşi Sinem Ceceli'den olaylı bir şekilde boşandıktan sonra, sosyetik güzel Selin İmer'le yaşadığı aşk fotoğraflarla ortaya çıkan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde birlikte verdikleri iftar yemeğine ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli davet edildi mi? Detaylar haberimizde...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, dün sanat ve spor camiasına Huber Köşkü'nde iftar yemeği verdi. Geride bıraktığımız sene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği iftar yemeğine katılan ve akşam ezanını okuyan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, bu sene ki iftara katılmadı.

İFTARA DAVET EDİLMEDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde verdiği iftar yemeğinde gözler, eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonra sarışın güzel Selin İmer'le yaşadığı aşkı belgelerle ortaya çıkan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'yi aradı. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, oğlu Arın'ın annesi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonra ABD'ye gitti. Tatil için gittiği ABD'den, dün Türkiye'ye dönüş yapmasına rağmen bu yılki iftara katılmayan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin bu yılki iftara davet edilmediği iddia edildi.

İLİşKİLİ GALERİLER