Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, 9 yıldır evli olduğu oğlunun annesi Sinem Ceceli'den ayrıldıktan sonra, sarışın sevgilisi Selin İmer hakkındaki tüm gerçekler de ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve Selin İmer çiftinin aşkları belgelendikten sonra, ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin 1.5 ay önce katıldığı, Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı konukları ağırlayan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programında ünlü sunucu Hülya Avşar'a anlattıkları şoke etti.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin oğlunun annesi Sinem Ceceli'den ayrılıp sarışın sevgilisi Selin İmer ile evlilik kararı alması büyük olay yarattı. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli 1,5 ay önce katıldığı Star TV ekranlarında yayınlanan, Hülya Avşar'ın programında aşkının peşinden gideceğini itiraf etmiş. Ünlü sunucu Hülya Avşar, ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'ye "Evliliğin sürmesi mi yoksa her zaman bulamayacağın aşk mı?" diye soru yöneltmiş.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ise, "Olması gereken aşkı seçmek. Bütün her şeyini bırakacağın, 'Neyim varsa her şeyimi bıraktım sana geldim' diyeceğin aşk olmalı" diye cevaplayarak 1.5 ay önce sevgilisi Selin İmer için eşi Sinem Ceceli'yi boşayacağının sinyallerini vermiş.