Ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım, katıldığı bir programda yeni filmi hakkında merak edilenleri yanıtladı. ‘İlk Öpücük’ filminde rol alan Murat Yıldırım, Best FM’de Yasemin Şefik’in konuğu oldu.

Projede her günü en baştan yaşayan bir kadını etkilemeye çalışan Hakan’ı canlandıran oyuncu, “Sevdiğim kadınsa tabii ki bu savaşı veririm. Hem güzel hem de acı tarafları var. Düşünsenize bütün güzellikler unutuluyor, diğer yandan hatalarınız da unutuluyor” diyerek güldü.

MURAT YILDIRIM KİMDİR?

ATV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının ünlü sunucusu Murat Yıldırım 1979 yılında Konya'da dünyaya geldi. Ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nünden mezun olduktan sonra, amatör oyunculuk yapmaya başladı. Televizyon dünyası ile ilk tanışması ise 2003 senesinde 'Ölümsüz Aşk' dizisi ile başlamıştır. 2006 yılında yayınlanan 'Fırtına' dizisinde başrol oynayarak büyük çıkış yakalayan ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım, aynı sene sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan 'Araf' filmi ile ilk kez başrol oynadı. Ardından birçok dizi ve sinema projelerinde de boy gösteren ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım, 2006 yılının Aralık ayında Faslı model Imane Elbani ile dünyaevine girdi.