ATV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Murat Yıldırım, imza gününde fenalaşarak apar topar hastaneye kaldırıldı. Yaşam rehberi Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, önceki gün Ataşehir'de D&R Palladium'da, ATV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı konukları ağırlayan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının ünlü suncusu Murat Yıldırım ile Fas'lı eşi İmane Elbani'nin de katımıyla gerçekleşecekti.

Reyting rekorları kıran 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının ünlü sunucusu Murat Yıldırım, aniden rahatsızlanınca, Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü ertelendi.

ÜNLÜ SUNUCU MURAT YILDIRIM HASTANENİN YOLUNU TUTTU

Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza gününe dakikalar kala rahatsızlanan ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım, alandan ayrılmak zorunda kaldı. Apar topar hastanenin yolunu tutan ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım, eşi İmana Elbani ile katılacağı imza gününü ileri bir tarihe erteledi.

İLİşKİLİ GALERİLER