9 yıllık eşi ve oğlunun annesi Sinem Ceceli ile geçtiğimiz gün yollarını ayırır ayırmaz sarışın sevgilisi Selin İmer'le fotoğrafları ortaya çıkan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'ye, Murat Kekilli destek verdi. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'ye destek veren Mustafa Kekilli, "Bu duruma Mustafa da üzülüyordur" ifadesini kullandı. Sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'ye, Murat Kekilli'den büyük destek verdi.

''HEPİMİZ HATA YAPABİLİRİZ''

Ünlü şarkıcı Murat Kekilli, eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonra yeni sevgilisi Selin İmer ile görüntülenen ve özellikle sosyal medyada ağır eleştiri oklarının hedefi olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ile ilgili de, insanların üzerlerine gidilmesine karşı olduğunu ifade etti. Ünlü sanatçı Murat Kekilli, "Hata yapabiliriz. Hepimiz hata yapabiliriz. Üzülmüyor mudur Mustafa sizce? Üzülüyordur. Bu duruma Mustafa da üzülüyordur" değerlendirmesinde bulundu.

"DIŞARI ÇIKTIM DİYE KÜFÜR YEDİM"

Ünlü şarkıcı Murat Kekilli, 15 Temmuz akşamı yaşanan kanlı darbe girişimine karşı ilk tepkiyi kendisinin verdiğini ve bunun için çevresinden çok büyük  tepkiler aldığını ifade etti. Ünlü şarkıcı Murat Kekilli, "15 Temmuz'da dışarı ilk çıkanlardan birisiydim, ama en çok küfür yiyen de benim. Dışarı çıktım diye çok küfür yedim. Saat 02.00'ye kadar küfür yedim. Saat 02.00'den sonra ne olduysa birden küfürler durdu. Yazdığım o tweet duruyor. İlk atılan tweetlerden birisidir. Vatan, millet gidiyor elden diye sokağa çıkan arkadaşlarım beni çağırdığında hiç durmadım, yürüyün çıkın dedim. İnsanları akaryakıt istasyonlarında, ATM'lerde kuyrukta görünce çok şaşırdım, yazıklar olsun dedim" ifadelerini kullandı.