Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ancak reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayınca final yapan 'İçimdeki Fırtına' dizisinde oynamış olan sevilen oyuncu Merve Boluğur ve eşi Murat Dalkılıç’ın boşanacağı ileri sürüldü. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ümlü isimleri arasında yer alan ünlü popçu Murat Dalkılıç, sonunda isyan etti.

Haklarında sık sık boşanacaklarına dair basında haberler çıkan güzel oyuncu Merve Boluğur'la eşi Murat Dalkılıç, sonunda sitem etti. Geride bıraktığımız 2015 yılının Ağustos ayında rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ikilinin son birkaç aydır birbirlerinden ayrı olması dedikoduları beraberinde getirdi. Önceki gün de, Kanal D ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan 'Magazin D Yaz' programında ünlü çift Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'ın 2 senelik evliliklerini bitirmeye karar verdikleri öne sürüldü. Sevilen şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Bodrum'a taşındığı, Merve Boluğur'un ise İstanbul'da kaldığı iddia edildi. 

''BOŞANMIYORUZ''

Fakat işin aslı çok geçmeden ortaya çıktı. Her seferinde boşanma haberlerini yalanlamaktan sıkılan ünlü popçu Murat Dalkılıç, sonunda isyan etti. Ünlü popçu Dalkılıç, haklarında çıkan dedikoduları şu sözlerle yalanladı: "Boşanmıyoruz. Konser yoğunluğundan dolayı sürekli şehir dışındayım. Merve'nin de yeni projesi var. Her şey yolunda... Bu dedikodulardan bıktık." dedi.