Başarılı popçular Berkay ve Murat Dalkılıç, geçen akşam Gayrettepe'deki Qubbe adlı mekanda eğlendi. Murat Dalkılıç tek başına geceye katılırken, Berkay'a eşi Özlem Şahin eşlik etti. Boğaz manzaralı yerde bir arkadaşlarının doğum gününe katıldıklarını ifade eden ikili, "Çok yakın ve ortak bir arkadaşımızın yaş gününe geldik, çok güzel ve keyifliydi" açıklamasını yaptı.

Geçen aylarda çocuk sahibi olan Berkay-Özlem Şahin çifti, ev hayatı ve çocukları ile ilgili konuştu. Berkay, "Arkadaşlar evde çocuğa zaten ben bakıyorum, Özlem bana sadece yardım ediyor" dedi. Özlem Şahin ise "Evet, ben pek bir şey yapmıyorum, Berkay çok iyi bir baba, ben yardımcı oluyorum" yanıtını verdi.

MURAT DALKILIÇ KAÇTI

Murat Dalkılıç'a babalığın yakışacağını ima eden Berkay, "Ona babalık çok yakışır, yukarıda bunu uzun uzun konuştuk" dedi.

Merve Boluğur da geçen aylarda boşanan Dalkılıç, bu sözler üzerine gergin tavırlar sergiledi. Röportajı yarıda keserek hızlıca kendisini bekleyen araca giden popçu, "Arkadaşlar hava çok soğuk, ben kaçıyorum" dedikten sonra hızla uzaklaştı.