Murat Dalkılıç Kimdir?

Merve Boluğur ile boşandıktan sonra güzel oyuncu Hande Erçel'le aşk yaşamaya başlayan ünlü popçu Murat Dalkılıç magazin gündeminden düşmüyor. Sosyal medyada yer alan bir videonun ardından herkes Murat Dalkılıç kimdir? diye aramalara başladı.

Murat Dalkılıç Kimdir?

Murat Dalkılıç, Merve Boluğur evliliği bitmesinin ardından kısa bir zaman sonra Hande Erçel ile yeni bir ilişkiye başlamasının ardından gündemde sıkça adından bahsettiriyor.

Şimdilerde ise Murat Dalkılıç, sosyal medyada solaşan bir video ile gündeme geldi. Peki, Murat Dalkılıç kimdir? İşte ayrıtılar...

MURAT DALKILIÇ KİMDİR?

7 Ağustos 1983'de İzmir'de dünyaya gelen ünlü popçu Murat Dalkılıç, 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu ve solistlik yaptı.

17 yaşında profesyonel basketbolcu olan Dalkılıç, daha sonra tamamen müziğe yöneldi. İlk olarak mekanlarda gitar çalarak müzik hayatına adım atan Dalkılıç, Beykent Üniveristesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur.

2008 yılında Murat Boz ile Kasaba adlı şarkıya düet yapan Murat Dalkılıç'ın yıldızı parladı. 2009 yılında La Fontaine şarkısıile başarısını devam ettiren ünlü popçu, 2010 yılında Merhaba adlı albümünün çıkardı ve içerisinde yer alan bütün şarkılar çok beğenildi. 2012 yılında Bir Güzellik Yap albümünü çıkardı ve ilk klibini o parçaya çekti.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri