Yakışıklı şarkıcı Murat Boz, bir sergide sergilenecek olan balmumu figürü için, önceki gün ölçü aldırırken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Sevilen şarkıcı Murat Boz, magazin muhabirlerinin sorduğu “Sevgiliniz Aslı Hanım bu duruma nasıl tepki verdi?” sorusuna, “Sevindi, ‘İyi, fazla konuşmayan bir Murat Boz olacak’ dedi” yanıtıyla herkesi güldürdü.

Sinemaseverlerin merakla beklediği ‘Kardeşim Benim 2’ filminin 24 Kasım’da vizyona gireceğini belirten ünlü popçu Murat Boz, “Oyunculuk bir zehir, içine girince yapmak istiyorsunuz. Sinemayı seviyorum. Henüz dizi düşüncem yok. Süreler yorucu, sistemin değişmesi gerekiyor” açıklamasını yaptı.

ASLI ENVER'DEN MURAT BOZ AÇIKLAMASI!

Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finali yapan sevilen dizi 'İstanbullu Gelin'de' Süreyya karakterine hayat veren güzel oyuncu Aslı Enver, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Murat Boz hakkında flaş açıklamalarda bulundu. İki ay önce ayrıldıktan sonra tekrar bir araya gelen genç kızların sevgilisi Murat Boz ve Aslı Enver yeni bir karar daha aldı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'İşte Benim Stilim' moda yarışmasında fenomen olan Nihal ve Bahar Candan kardeşler ve '3 Adam' programının ünlü sunucusu Eser Yenenler'in evinde organize edilen parti sonrası ayrılma kararı alan Murat Boz ve Aslı Enver çifti, barıştıktan sonra aynı evde oturmama kararı aldı.

Reying rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinde oynayan başarılı oyuncu Aslı Enver, yakın çevresine şunları ifade etti: “Ayrı evlerde daha güzel gidiyor ilişki. Birbirimizi merak ediyoruz. Bir-iki ay böyle devam edeceğiz” dediği öğrenildi. Herkes ünlü çiftin bu kararını nereye kadar devam ettireceğini merak ediyor.