Genç kızların sevgilisi ünlü popçu Murat Boz ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Aslı Enver, ortak bir karar aldı. 1.5 yıllık birlikteliklerini sonlandıran, TV8 ekranlarında yayınlanan 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyesi olan Murat Boz ve 'İstanbullu Gelin' dizisinde başrol oynayan sevilen oyuncu Aslı Enver, dostça ayrıldıkları için hayatlarına yeni birileri girene kadar, sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını silmeme kararı aldı.

‘Kardeşim Benim’ film setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen yakışıklı popçu Murat Boz ve güzel oyuncu Aslı Enver’den, herkesi şaşırtan flaş bir karar geldi. 1.5 yıllık ilişkilerini iki ay önce sonlandıran Murat Boz ve Aslı Enver ikilisi, sosyal medya hesaplarında daha önce paylaştıkları fotoğraflarını, hayatlarına yeni birileri girene kadar silmeme kararı aldı. Sosyal medya hesaplarında birlikte çekilmiş onlarca fotoğrafları olan Murat Boz ve Aslı Enver ikilisi, koydukları kalp emojileri de kaldırmayacak. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarında takipleşmeye devam eden Murat Boz ve Aslı Enver ikilisi, arkadaşça ayrıldıkları için görüşme kararı da aldılar.

''DOSTLUĞUMUZ DEVAM EDİYOR''

Geride bıraktığımız haftalarda Suadiye’deki bir kafede görüntülenen ve barıştıkları iddia edilan Murat Boz ve Aslı Enver ikilisinin yakın çevresindekilere, “Küs değiliz ki, barışalım. Sadece ilişkimiz bitti, dostluğumuz devam ediyor” şeklinde açıklama yaptıkları ortaya çıktı.