Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Kara Sevda' dizisinde 'Kemal' karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, genç kızların sevgilisi Murat Boz ve reyting rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinde 'Süreyya' karakterine hayat veren Aslı Enver'in başrollerinde olduğu 'Kardeşim Benim' filminin devamının ne zaman vizyona gireceği açıklandı. Genç kızların sevgilisi yakışıklı popçu Murat Boz'un sevgilisi Aslı Enver ile başrolü paylaşacağı 'Kardeşim Benim' filminin öncesinde çift hakkında gündemde ayrılık haberleri dolanıyordu.

Yakışıklı popçu Murat Boz ve güzel oyuncu Aslı Enver’in ayrılık sürecinde en çok konuşulan konulardan bir tanesi de 'Kardeşim Benim' filminin tekrardan vizyona girip girmeyeceğiydi. Reyting rekorları kıran 'Kara Sevda' dizisinde başrol oynayan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, sosyal medya hesabı instagram üzerinden yaptığı açıklamada, 'Kardeşim Benim' filminin ikincisinin önümüzdeki 24 Kasım’da vizyona gireceğini duyurdu. 'Kardeşim Benim' filminin ilki, geçen sene 2 milyonu aşkın seyirciye ulaşmış ve çok konuşulmuştu. Yakışıklı popçu Murat Boz ve güzel oyuncu Aslı Enver'in bir süre devam eden ayrılık sürecinde 'Kardeşim Benim' filmi gündemden düşmüyordu.

FİLMİN TANITIMI İÇİN BÖYLE DAVRANMIŞLAR

Sosyal medya hesaplarında birlikte çekilmiş fotoğraflarını kaldırmayan Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin, ayrılmadığı ve ‘Kardeşim Benim’ filminin reklamı için böyle davrandıkları ileri sürüldü. İddiaya göre Murat Boz ve Aslı Enver çifit, 'Kardeşim Benim' film setinde barıştıkları yönünde yapılacak tanıtım kampanyası için böyle davranmışlar.