Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver’le 29 Haziran günü Gümüşlük’te bulunan villasında tatil yapıyordu. Çift, Boz Ailesi ile tatilin tadını sürerken, Murat Boz’un annesi, sevgilisi ve abisi arasında konuşulan konuşan gazetelere düştü. Murat Boz; annesi, sevgilisi ve abisinin olduğu tatil ortamında seslerinin gizlice kaydedilip yayınlandığını öne sürdü.

Ancak şarkıcının şikayeti hakkında takipsizlik kararı verildi. Meydana gelen bu gelişmelerden sonra duyduğu rahatsızlığı sosyal medya hesabından ifade eden Murat Boz, konunun peşini bırakmayacağını da annesi üzerinden de bir şikayet gerçekleştireceğini duyurdu.

Konuyla ilgili olarak fikri sorulan Hadise, O Ses Türkiye yarışmasından jüri arkadaşı Murat Boz’u savunmak istemiş ve “Biz Murat’la konuştuk eve böcek yerleştirmişler bu çok ileri boyutta bir özel hayata ihlaldir. Buradan beni çıkarken çekebilirsiniz. Ama evinize işitme cihazı yerleştirmek ve dinlemek nedir? Biz ünlüyüz diye insan değil miyiz?” şeklinde konuşmuştu.

Murat Boz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bir yandan yaşananlar hakkında bilgi verirken bir yandan da Hadise’nin kendisini yanlış anladığını ve ortada bir ‘böcek’ olmadığını ifade etti.