Atv ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programı ve sevilen sunucu Müge Anlı tarafından hayata geçirilen Sevgi İzi, tatilde de kayıplarını bulmaya devam ediyor. Sevgi İzi sayesinde bir günde iki kayıp çocuk bulundu.

AİLESİNE SAĞ SALİM TESLİM EDİLDİ

Güllerin şehri Isparta'da 19 yaşındaki Down Sendromlu Mehmet Emir Tali ve İstanbul'da 12 yaşındaki Mental Retardasyon rahatsızlığı olan Mithat Emir Hüseyinoğlu kaybolduktan sadece birkaç saat sonra, kollarındaki Sevgi İzi sayesinde bulunarak sağ salim ailelerine teslim edildi.MÜGE ANLI KİMDİR?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Müge Anlı İle Tatlı Sert' programının ünlü sunucusu Müge Anlı, 1973 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Anlı, televizyon kariyerine ilk olarak magazin alanında başlamıştır. Farklı kanallarda, farklı formatlarla programlar yaparak sunucuk yaşamında büyük yol kateden ünlü sunucu Müge Anlı, magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer almaktadır.