Müge Anlı Kimdir?

2008 senesinden bu yana TV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusudur. Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur.

Müge Anlı Kimdir?

2008 senesinden bu yana TV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusudur. Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 43 yaşındadır. Ünlü gazeteci Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Lisansüstü bitirmiştir.
Bir kız çocuğu sahibi olduğu Burhan Akdağ'dan 2008 senesinde ayrılan Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında adım atmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile beraber Dobra Dobra programını sunmuştur. Yalnızca magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini konuk eden Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile beraber yapmıştır.

Dobra Dobra programı ile beraber edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yayınlamaya başlamıştır. Hukuk alanındaki bilgi ve tecrübesinden de faydalanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak masaya yatırdı. Pek fazla cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR