Usta ses sanatçısı Muazzez Ersoy, tatil için gittiği Bodrum'da magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı. Ersoy, yediği pizzadan 'Şanslı' adlı köpeğine de yedirdi. Geride bıraktığımız günlerde İstanbul'da kebap restoranı açan sanatçı Muazzez Ersoy, kısa zamanlı tatil için geldiği Bodrum'da yakın dostları ile birlikte Neyzen Tevfik Caddesi'nde yürüyüş yaptı. Bir pizzacıya oturan ünlü isim Muazzez Ersoy, pizzadan hem kendi yedi, hem de golden retriever cinsi 4 yaşındaki köpeği 'Şanslı'ya yedirdi.

Magazin dünyasında sıklıkla görmediğimiz ünlü isimlerden biri olan Muazzez Ersoy, bayram tatilinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde sahneye çıkacağını ifade ederek, "Yeni çıkardığım albümdeki şarkıları da ilk defa yavru vatanda söyleyeceğim. Birkaç gün enerji depolamaya geldim. Bu yaz benim için çok hareketli geçecek, Şanslı'yı da bir an olsun yanımdan ayırmıyorum çünkü o bana hep şans getiriyor" ifadelerini kullandı.

Usta sanatçı Muazzez Ersoy ayrıca, dünyaca ünlü isimlerin de restoranları olduğunu ifade ederek, "Ben de Adana kebabı çok seviyorum, bu nedenle kendimi bu işin içinde buldum. Herkesin tarzı farklı. Bir süre önce Bülent Ersoy ile sohbet ediyorduk. Bana 'Sen nostaljinin kraliçesisin, kebabın da starı olursun' dedi. Umarım öyle olur" açıklamasını yaptı.