14 YAŞINDA TECAVÜZE UĞRADI

Paris Jackson, gelmiş geçmiş en büyük pop yıldızlarından Michael Jackson’ın kızı.Paris, gençken tecavüze uğradığını, uyuşturucu kullandığını ve birçok kez de intihar girişiminde bulunduğunu açıkladı. Jackson, 14 yaşında kendisinden yaşlı, tanımadığı birinin saldırısına uğradığını açıkladı.

UYUŞTURUCU KULLANDI

Olay sonrası depresyon yaşadığını ve uyuşturucu kullandığını anlattı. Bir dönem babasıyla aynı depresyon ilaçlarını kullandığını söyledi. Artık bir bağımlılığı kalmadığını da belirtti.

9'U BABASIYLA ALAKALI 50 DÖVMESİ VAR

Michael Jackson’ın asli varislerinden olan Paris, modellik yapıyor ve yakın zamanda oyunculuk yapmak istediğini belirtiyor.  Mirasa rağmen kendi parasını kazanmak istediğini açıklayan Jackson vücudunda 9 tanesi babasıyla alakalı olmak üzere 50 dövmeye sahip.

"BABAM BANA BİR GÜN ÖLDÜRÜLEBİLECEĞİNİ SÖYLÜYORDU"

Paris Jackson şok açıklamalarda bulundu. Babasının öldürüldüğünü iddia etti. “Babam bana bir gün öldürülebileceğini söylüyordu” açıklamasında bulunan Jackson, “İnsanlara komplo teorisi gibi görünebilir ama bir çok insan durumun farkında” dedi.

ÖLDÜĞÜNDE 11 YAŞINDAYDI

Jackson, 2009 yılında reçeteli ilaçların öldürücü bir kombinasyonundan kaynaklanan kalp durması nedeniyle öldüğünde sadece 11 yaşındaydı. Pop yıldızının kişisel doktoru, Dr. Conrad Murray ölün sonrası istemsiz adam öldürme suçundan yargılanmış ve dört yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Ölüm hakkında Murray’i suçlayan Jackson, daha kötü bir plan olduğuna da inandığını ve adalet istediğini açıkladı.