Geride bıraktığımız günlerde aşk yaşamaya başlayan dünyaca ünlü model Adriana Lima ve Yazar Metin Hara, bir anda Türkiye'nin magazin gündemine oturdu. Metin Hara, en sonunda sessizliğini bozdu. Hakkında çıkan iddialara karşılık veren Yazar Metin Hara, "Bu sefer şiir kazandı, aşk kazandı, gönül kazandı" açıklamasını yaptı.

Yazar Metin Hara’nın hakkında çıkan iddialar karşısında ki açıklamaları şu şekilde:

"1- Asla yakışmayan bir uslubla cevap vermem.
 2- Pr projesi yazanların vizyon/mantık dışı yorumlarını hayretle izliyorum. Hiçbir açıdan akıl alır bir tarafı yok.
 3- Vallahi TV 8’deki programı ilk kez ben de basından duydum. Söylerseniz zamanını/gününü filan izleyeyim  kaçırmayalım.
 4- Aileden zengin değilim, dev yatlarım, pahalı arabam, lüks hayatım, ağzımda purom yok. Ve evet birlikteyiz.
 5- Senelerce hapishanelerde, hastanelerde, sokakta insanların yardımına koşmuş, 3 tane orman dolusu ağaç ekmiş  biriyim.
 6- Zenginliğin bir aileden, sıfatlara kör olmaktan ve insan biriktirmekten olduğunu savunan biriyim.
 7- Bu sefer şiir kazandı, aşk kazandı, gönül kazandı."

ADRİANA LİMA VE METİN HARA'YI DENİZ SEKİ BAKIN NASIL YAKALADI!

Ünlüler camiasının özellikle tatil için sıklıkla tercih ettikleri Bodrum’da tatillerini sürdüren ünlü model Adriana Lima ve aşk yaşamaya başladığı sevgilisi yazar Metin Hara, gittikleri balık restoranında ünlü şarkıcı Deniz Seki ve nişanlısı Faruk Salman ile karşılaştı. Ünlü model Adriana Lima'nın sevgilisi Metin Hara, konakladıkları evden çıkınca karşılarına çıkan magazin muhabirlerinin sordukları sorulara cevap vermedi. Ünlü model Adriana Lima ve sevgilisi Metin Hara, yemek yemek için gittikleri mekanda nişanlısı Faruk Salman ile baş başa yemek yiyen sevilen şarkıcı Deniz Seki, Adriana Lima ve Metin Hara’nın geldiğini görünce çifte mutluluklar diledi. Geride bıraktığımız aylarda Bakırköy'den tahliye olan ünlü şarkıcı Deniz Seki nişanlısı Faruk Salman ve Adriana Lima ve Metin Hara çifti ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Sevilen şarkıcı Deniz Seki ile Adriana Lima’nın samimi olması gözlerden kaçmadı.