Metin Hara Ayrılık İddialarını Yanıtladı!

Metin Hara Adriana Lima ile ayrılık iddialarına sosyal medya hesabı Instagram'dan açıklık getirdi.

Metin Hara Ayrılık İddialarını Yanıtladı!

Birlikteliklerinin başından itibaren attıkları her adım magazin gündemine oturan çiftten Adriana Lima, reklam olduğu öne sürülen ilişkisi hakkında, 'Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz' sözlerini söylemişti.

Fakat ilişkide sürpriz bir gelişme yaşandı. Adriana Lima, Metin Hara'yı Instagram'dan takip etmeyi sonlandırdı. Adriana Lima'nın bu davranışı 'Aşk bitti mi' sorusunu gündeme getirdi. Adriana Lima'nın son paylaşımında 'Seni sahiplenecek biriyle beraber ol' mesajı vermesi de bu yöndeki iddiaları destekledi.

Amerika’dan dün gelen Metin Hara, “Ayrıldınız mı?” sorusuna sinirlenip “Ben bilim insanıyım, magazin figürü değilim” açıklamasını yaptı.

Metin Hara'nın, 'Ben bilim insanıyım, magazin figürü değilim' sözleri sosyal medyayı salladı. Metin Hara, Twitter'da trend topic oldu.

Metin Hara çıkan haberler üzerine Instagram hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı:

Başından beri kadına/insana karşı şiddetin tam karşısında yer aldım. Dilim döndüğünce, kalbim el verdiğince... Şiddet aslında bir anda kurşun olup saplanmıyor insanın kalbine... Önce iç savaşla başlıyor. Kendiyle kavga eden kişi dışarıdakine savaş açıyor... Yaklaşık 6 aydır birlikte olduğum kişi ve benim adıma "akılalmaz" komplo teorilerinden, insanın itibarını namusunu zedeleyecek iddialardan dolayı üzücü bir şekilde zorbalık yaşamaktayız. Ben benim adıma yapılmış gerçeği yansıtmayan, beni olduğumdan başka biri gibi göstermeye çalışan art niyetli çabaları üzüntüyle ve sessizlikle izlemekteyim. Ama herşeyden önce canım kadar sevdiğim bu kişi ve benim adıma yabancı basında gayet makul/destekleyici haberler yapılırken bir zamanlar hoşgörünün diyarı olan, Yunus'a, Mevlana'ya ev sahipliği yapmış topraklarda bu şekilde bir tavrın yanımdaki kişiye ve bana haksızlık olduğunu düşünüyorum. (Kendisinin bütün dünyanın önünde Türkiyede yapılan haberlerin başından beri doğruyu yansıtmadığı konusunda paylaşım yaptığını hatırlatırım.) Zaman içerisinde bakıldığında yaratılan senaryoların (aldatma, demeç, ayrılık, proje, tv programı vs...) neredeyse hepsinin gerçek dışı olduğu kanıtlanmasına rağmen hala bu tutumun devam etmesi oldukça düşündürücü...Şu anda Amerikadayım. Saat sabaha karşı 5... Ben bir iyilik projesi üzerinde çalışıyorum. Türkiye'de nasıl bir demeç vermişim olmayan bir kurgu üzerine? Ayrılık yok ki demeç verilmiş olsun... Başından beri de olmadı ki... Şu anda iki dünya güzeli kızın ve hayatımı paylaştığım kişinin mutluluğu benim adıma herşeyden önemli... Herşey onların bir gülümsemesi çalınmasın diye... Bu tarz gerçek dışı iddialara ve kötü niyetli çalışmalara karşı hukuki önlemler alacağımı üzülererek belirtmek istiyorum.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri