Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde 'Hürrem Sultan' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Meryem Uzerli'nin son sosyal medya paylaşımı binlerce beğeni aldı. Oynadığı 'Muhteşem Yüzyıl' dizisi bitmeden tükenmişlik sendromu ile diziden çıkan sevilen oyuncu Meryem Uzerli, göbeğini açıkta bırakan kıyafetiyle verdiği pozu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Alp Özcan’dan ikinci kez ayrılan sevilen oyuncu Meryem Uzerli, kendisini kızına ve işlerine verdi. Sosyal medya hesabı instagram üzerinden birbirinden güzel pozlarını takipçileri ile paylaşan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, yaptığı son paylaşımla yine adından söz ettirmeyi başardı. Üzerinde limon deseni bulunan ve göbeğini açıkta bırakan bir kıyafet giymeyi tercih eden sevilen oyuncu Meryem Uzerli’nin bu fotoğrafı binlerce takipçisi tarafından büyük beğeni aldı.MERYEM UZERLİ KİMDİR?

'Muhtelşem Yüzyıl' dizisinde hayat verdiği 'Hürrem Sultan' karakteri ile ünlenen başarılı oyuncu Meryem Uzerli, 1983 yılında Almanya Hessen'in Kassel Şehri'nde dünyaya geldi. Ekranların sevilen oyuncusu Meryem Uzerli, ileri derecede İngilizce bilmektedir.