Ekranların sevilen oyuncusu Merve Boluğur ve ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç hakkında, ortaya şoke eden bir iddia atıldı. Sevilen şarkıcı Murat Dalkılıç ile güzel oyuncu Merve Boluğur ayrılığının altından, ihanet çıktı. Güzel oyuncu Merve Boluğur'un yakın arkadaşlarının, popçu Murat Dalkılıç'ın Alaçatı'da esmer bir güzelle yakınlaştığını görüp durumu güzel oyuncuya bildirdiği ileri sürüldü.

Bu yakınlaşmayı tesadüfen mekanda bulunan güzel oyuncu Merve Boluğur'un arkadaşları görüp, Boluğur'a bilgi vermiş. O gün ayrılma kararı alan Boluğur, evliliğini kurtarmak için eşiyle tatile çıkmasına rağmen ihaneti içine sindirememiş. Bu gelişme sonrası boşanma davasını Merve Boluğur açmış.MERVE BOLUĞUR KİMDİR?

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ve kısa bir süre sonra ekran macerasına son veren 'İçimdeki Fırtına' dizisinde oynayan ünlü oyuncu Merve Boluğur, 1987 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Tiyatro Bölümü'nde oyunculuk eğitimi alan başarılı güzel Merve Boluğur, oyunculuk anlamındaki ilk çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan 'Acemi Cadı' dizisinde hayat verdiği 'Ayşegül' karakteri ile yaptı. Aynı zamanda birçok dizi, sinema ve reklam projelerinde de boy gösteren güzel oyuncu Merve Boluğur, geride bıraktığımız 2015 yılında şarkıcı Murat Dalkılıç ile rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Ünlü popçu Murat Dalkılıç ve eşi Merve Boluğur, hakkında son zamanlarda magazin dünyasında boşanacakları yönünde haberler sık sık çıkıyor.