Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in genç sevgilisi Nevin'in, hamile olduğu iddia edildi. Geride bıraktığımız aylarda Nişantaşı'nda otel çıkışı genç bir kadınla magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in yakalandığı sarışın kadının şarkıcı Nevin olduğu ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil’in, 27 yaşındaki sevgilisi şarkıcı Nevin’in 2 aylık hamile olduğu iddia edildi. Şarkıcı Nevin, bebeği aldırmak istemiyor ama ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil “Bu konuda konuşmak istemiyorum” açıklamasını yaptı.

ŞARKICI NEVİN'İN İLK AÇIKLAMA

Şarkıcı Nevin'in, ilk açıklamaları şöyleydi: "Hamileliğimi 30 Ağustos’ta öğrendim. Şu an 6.5 haftalık hamileyim. Mehmet Ali evladımı dünyaya getirmemi istemiyor. ‘Bebeği bir an önce aldır, ben hastayım ilgilenemem. O çocuk kaç yıl baba görecek. Dünyaya getirirsen seninle ilgili ne derler' diyor. İnanın ruh halim berbat. Hep yemek yiyorum, çirkin oldum, kilo aldım. Çok duygusalım, sürekli ağlıyorum.

Hamile olacağımı hiç düşünmezdim. Adam hasta bir de yaşlı ya doğal olarak ihtimal vermedim.  Mehmet Ali'den tek isteğim var: Bu bebeği nüfusuna al, soyadını ver.

MEHMET ALİ ERBİL KONUYA AÇIKLIK GETİRDİ

Konunun gündeme taşınmasının ardından açıklama yapan Erbil, Nevin'in kendisinden 260 bin TL'lik ikinci el araba istediğini ve daha sonra çocuğu aldırdığını açıkladı.

NEVİN'DEN İKİNCİ AÇIKLAMA

Daha sonra bir açıklama daha yapan Şarkıcı Nevin, çocuğunu aldırdığını itiraf etti.

Mali'nin kardeşi Mustafa Erbil haneme gelip 'Mali senin 1 senelik kiranı ödeyecek, bebeği aldır' şeklinde konuştu.

Maddi anlamda sıkışığım. Albümümü bile kredi çekip yaptım. O sebeptem tamam dedim. 1 yıllık kiram 35 bin TL. Hamileliğimi 30 Ağustos'ta öğrenmiştim, ismine Zafer Bayramı'ndan ötürü Zafer koyacaktım. Geçtiğimiz pazartesi bebeği aldırdım. Yanımda Mustafa Erbil vardı. Kürtajın akabinde Mehmet Ali'yi görüntülü arayıp 'Zafer artık yok' deyip karşılıklı kahkahalar attılar. Arabanın arka koltuğunda Mustafa Erbil elime 5 bin dolar (17 bin TL) sıkıştırdı. MEHMET ALİ ERBİL'İN 34 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ ORTAYA ÇIKTI!

Star TV ekranlarında Pazar günleri yayınlanan ve yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting rekorları kıran, ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finaline giren 'Türk Malı' adlı diziyle oyunculuk yaşamına geri dönüş yapan ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, kendisinden 34 yaş küçük sevgilisi ile birlikte magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı. Akmerkez Alışveriş Merkezi'nde ünlü oyuncu Tuğçe Sarıkaya'yla baş başa sinemaya giren ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, şoförünün kullandığı lüks otomobiline binmek üzereyken kendilerini saniye saniye takip eden magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı.