Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Lindsay Lohan, kendi mücevharat markasını sosyeteye tanıtmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda Türkiye yaptığı ziyaretleriyle ve Türkiye'de taktığı başörtüsü ile gündemden düşmeyen ünlü oyuncu ve şarkıcı Lindsay Lohan, kendi mücevherat markasını görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Cannes Film Festivali'nden sonra Monako'ya giden ünlü şarkıcı ve oyuncu Lindsay Lohan, şu aralar kendi tasarımlarını sosyeteye tanıtmakla uğraşıyor. Sevilen şarkıcı ve oyuncu Lindsay Lohan, kendi koleksiyonu için ünlü tasarımcı Pascal Mouawad'la birlikte çalışıyor.

LİNDSAY LOHAN KİMDİR?

Son zamanlarda Türkiye'ye yaptığı ziyaretleriyle dikkat çeken ünlü oyuncu ve şarkıcı Lindsay Lohan 1986 yılında New York'da dünyaya geldi. Kariyer yaşamına çocuk model olarak başlayan ünlü şarkıcı ve oyuncu Lindsay Lohan'ın 11 yaşında oynadığı ilk filmi,  Disney 1998 Parent Trap oldu.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lindsay Lohan, başrollerde oynadığı filmlerle ünlülüğünü arttırmıştır. 2008 yılında kariyerinin çıkış noktasını yakalayan ünlü oyuncu ve şarkıcı Lindsay Lohan, 2008 yılında 'Ugly Betty' adlı televizyon dizisinde oynamıştır. Asıl oyunculuk çıkışını, 2009 yılında Robert Rodriguez'in Machete filminde oynayan Lindsay Lohan, herkes tarafından sevilen bir oyuncudur.