Sevilen şarkıcı İrem Derici, hastalığından dolayı yoğun bakıma alındığından beri ortalarda olmayan eski sevgilisi Lider Şahin, sonunda ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin tüm hayranları yanındayken uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ancak kısa bir süre önce yollarını ayırdığı Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin, sessiz kalmayı tercih etti. Hatta önceki gün sosyal medya hesabından Barselona'dan fotoğraf yayınlamıştı. Lider Şahin'in bu turumu 'İrem yoğun bakımda Lider gezmelerde' yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Yoğun bakıma kaldırılan eski sevgilisi ünlü şarkıcı İrem Derici'yi ziyarete gitmediği için eleştiri oklarının hedefi olan Lider Şahin, dün hastaneye gitti. Şahin tüm gün hastanenin bahçesinde İrem Derici'yi bekledi.İREM DERİCİ KİMDİR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı ünlü isimleri konuk eden İrem Derici, 1987 yılında İstanbul‘da dünyaya geldi. 16 yaşında burun ameliyatı olan ünlü popçu İrem Derici, müzikle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması 'O Ses Türkiye'ye katılmıştır. 'Bensiz Yapamazsın' şarkısı ile müzik dünyası ile tanışan ünlü popçu Derici, asıl çıkışını 2014 yılında çıkardığı 'Kalbimin Tek Sahibine' adlı şarkı ile yapmıştır.