31 Yaş Küçük Sevgilisi Lidya Özdemiroğlu, Levent Yüksel'i 2 ayda Unuttu. Levent Yüksel'le olaylı birlikteliğin ardından Nişantaşı'nda yeni sevgilisiyle objektiflere takıldı.

Levent Yüksel'le Yaş farkı nedeniyle hakkında pek çok yorum yapılan Lidya Özdemiroğlu olaylı bir birliktelik yaşadığı Levent Yüksel'den 2 ay önce ayrılmıştı.

Gittiği bir mekânda erkek arkadaşıyla sohbet eden ve genç adamın yüzünü okşayan Özdemiroğlu, bu sırada fotoğrafının çekildiğini farkedince kısa süreli bir şok yaşadı.

GARSONLARI ÇAĞIRIP PERDELERİ KAPATTIRDI

Garsonları çağırıp perdeleri kapattıran ve biraz bekledikten sonra kafeden tek başına çıkan Özdemiroğlu "Özel hayatımla ilgili konuşmuyorum" diyerek Hızlı adımlarla uzaktı.

LİDYA ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

Lidya Özdemiroğlu, 2016 yılında hayatını kaybeden Türk besteci, söz yazarı ve müzisyen Attila Özdemiroğlu'nun 5. evliliğinden olan ikiz kızlarından biri. Lara isminde bir ikizi bulunan Lidya Özdemiroğlu, 1995 yılında doğdu. Bilgi Üniversitesi'nde eğitimine devam eden Lidya Özdemiroğlu, sanatla yakından ilgileniyor. Lidya Özdemiroğlu müzik dünyasında da çok sayıda arkadaşa sahip.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.