Kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle pek fazla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren ve çok sayıda kişiye yardım götüren sanatçı Haluk Levent, geçen günlerde küçük bir kızın işitme cihazı ihtiyacı için harekete geçti. Küçük kıza yardım eden kişiye kendi elleriyle kahvaltı hazırlama sözü veren şarkıcı Haluk Levent, sözünü yerine getirdi.

SÖZÜNÜ YERİNE GETİREREK KAHVALTI HAZIRLADI

Sosyal medya hesabından küçük Elif'e işitme cihazı alınması için yardım çağrısında bulunan Haluk Levent, bu cihazı alacak kişinin evine giderek kendi elleriyle kahvaltı hazırlayacağını belirtti. Levent'in çağrısını gören bir yardımsever küçük kız için işitme cihazını aldı. Haluk Levent de verdiği kahvaltı sözünü yerine getirdi.

YARDIMSEVER AİLENİN EVİNE GİTTİ

İşitme cihaı alan takipçisinin evine giden Haluk Levent kendi elleriyle aileye kahvaltı hazırladı. Haluk Levent o esnada çekilen fotoğraflarını sosyal medyadan 'Söz vermiştim.. Elif'in işitme cihazını kim alırsa onlara misafir olup yemek yapacaktım. 'hasanaabiniz'e uğradım bu sabah. Ona ve eşi Dilay hanıma kahvaltı hazırladım' notuyla paylaştı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.