Sibel Can, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verdi. Nur Yerlitaş imzalı iki farklı elbiseyle sevenlerinin karşısına çıkan Can, gece boyunca sevilen şarkıları seslendirdi.

ÇOCUKLARIM SAYESİNDE KEŞFETTİM

Sanatçının konserinde ünlü konukları da vardı. Ayla Çelik’le “Bağdat” şarkısında düet yapan Sibel Can, kariyerinde bir ilke de imza attı ve rap söyledi. “Günah Benim Suç Benim” şarkısıyla yıldızı parlayan Eypio-Burak King ikilisini sahnesinde ağırlayan Can, onlarla düet yaptı. Eypio, şarkı sonrasında “En son bu kalabalığı sünnetimde görmüştüm, o da toplu törendi” sözleriyle güldürdü.

KONSER SONRASI HASTANEYE KALDIRILDI!

Sanatçı, konser öncesi düzenlediği basın toplantısında Eypio ve Burak King’i nasıl keşfettiğini şöyle anlattı: “Engincan, Melisa ve Emir, bana uzun zamandır diyordu ki; ‘Bir grup var, dinlemen lazım’. Youtube’da 100 milyonun üzerinde izlenmişler, saatte 100 bin kişi dinliyormuş. Bir öğrendim; Eypio ve Burak King. Onlarla birlikte ilk defa sahnede rap yapacağım.” diyen Sibel Can, "Allah sağlık verdikçe sahnede olmak ve şarkı söylemek istiyorum" dedi ve büyük alkış aldı. Ancak konser sonrasında fenalaşan Sibel Can hastaneye kaldırıldı. Sanatçıya, soğuk algınlığı teşhisi konuldu. Can'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.