22 Temmuz 2018
  • Istanbul 26°
  • Ankara 20°
  • Izmir 27°
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
BIST94.082
Dolar4,7932
Euro5,6125
Altın189,916

Kocaman Ailem Fragman - 5. Bölüm - 2. Fragmanı

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Kocaman Ailem dizisi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

ATV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayacak olan Kocaman Ailem dizisi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi yeni bölüm fragmanı  yayınlandı mı? Kocaman Ailem  yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Başrollerinde Levent Ülgen, Emre Karayel ve Özge Özder gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kocaman Ailem dizisi 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

KOCAMAN AİLEM DİZİ 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

Kocaman Ailem dizisi 5. bölüm 2. fragmanında; Jale, Hulusi'yer gerçekleri anlatır ancak Seniha konusunda bir açıklama yapamaz.

Öte yandan Demir ve Elif cephesinde işler iyice karışmıştır. Demir, Elif'e onu çok sevdiğini ve artık yorulduğunu söyler.

Selim ve Berrak arasında duygusal bir yakınlaşma başlar ancak Berrak'ın babası bu durumdan rahatsız olur, birbirlerine uygun olmadıklarını dile getirir.

Kocaman Ailem 5. yeni bölümü ile 5 Temmuz Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.