Show TV ekranlarının Salı akşamları sevilerek izlenilen dizisi Klavye Delikanlıları 6. bölüm fragmanı dizinin yayınlanması akabinde çok merak edildi. Özellikle de gençlik dizisi ile başkaması akabinde ilginç konusu ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Klavye Delikanlıları 5. bölümünde yine herkesi güldürdü. Klavye Delikanlıları 5. bölümü izleyemeyenler için Klavye Delikanlıları 5. bölüm özeti ve Klavye Delikanlıları yeni bölümde neler olacağını merak edenler için de Klavye Delikanlıları 6. bölüm fragman detayları haberimizde.

KLAVYE DELİKANLILARI SON BÖLÜM ÖZETİ

Sevilerek takip edilen Klavye Delikanlıları son bölümde Seyran’ı gökte ararken yerde buldular. Seyran ile Yüksel Güven’in partisinde karşı karşıya gelen ekip şok olmuştur. Fakat Seyran’la aralarındaki meseleyi halletmeden önce, planlarına sadık kalıp Yüksel Güven’le iş konuşmak zorundadırlar. Bayram, sevdiğine kavuştuğunu düşünüp rahatlarken diğerleri planları mahvolmasın diye Seyran’a olan öfkelerini gizlemek için çabalamaktadır. Hiko Dayı, Nergis’in tuzağına düşmüş ve kendisini ne yapacağını bilemediği bir otel odasında bulmuştur. Neriman’ın menopozdan sonra değişimi devam etmektedir. Kamil, bu değişimden maddi zararla çıkmamak için elinden geleni yapar. Selen ise bu sıralarda, Kerem’in duymasından korktuğu bir akşam yemeğinin tam ortasındadır. Ekip yeni işe odaklanmışken, siber suçlar bürosundan Komiser Cevdet ve Komiser Sibel de yeni operasyonlarının adını “Klavye Delikanlıları” koydukları gibi Hakan Baydar’ın Holding’ini didik didik etmeye başlarlar. Holding’den haber sızdıran köstebeği aramaktadırlar. 

KLAVYE DELİKANLILARI 6. BÖLÜM FRAGMANI

Show tv ekranlarında Salı akşamları buluştuğumuz Klavye Delikanlıları 6. bölümünde neler olacağı çok merak edilirken, henüz Klavye Delikanlıları 6. bölüm fragmanı yayınlanmadı.