Şimdi Kızım dizisi Sevgi kim olduğunu anlatırken aynı zamanda Kızım Sevgi gerçek adını ve daha önce yer aldığı dizileri anlatacağız. Hadi başlayalım.

Kızım Dizisi Öykünün Öğretmeni Sevgi Kim?

19 Eylül Çarşamba günü ilk yayın hayatına başlayan ve oldukça etkili bir konusu olan Kızım dizisi ilk yayında istediği reytingleri alamayınca geç kalmadan hemen yayın gününü en rekabetli gün olan Çarşamba’dan alıp Çarşamba gününe nazaran daha az rekabet eden bir gün olan Cuma gününe alında ve 2. bölümü 28 Eylül Cuma günü yayınlandı. Ani verilen bu refleks ile 3 civarında alınana reytingler 5 leri görmeye başladı. Tahminlerimize göre Kadın dizisi gibi sıkı bir izleyici kitlesi olacağını düşünüyoruz. Bu yüzden Kızım oyuncuları ve gerçek isimlerini yazılarımızla tanıtmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda Kızım Sevgikarakterini anlatacağız.

Ana karakterlerin dışında kalmış gibi gözükse de kızım dizi öykünün öğretmeni olması ve Demir’in mahkemeye Öykü’ye iyi bakacağı konusunda söz vermesinden dolayı Demir ile Sevgi arasında volümü yüksek tartışmaların geçeceği belli. Çünkü Kızım Öğretmen Sevgikarakteri çocuklara önem veren ve sorumluluk sahibi bir öğretmen olması karşısındaki velilerinde aynı kendisi gibi sorumluluk sahibi olmasını ister.

Öykünün durumunu da yakından bildiği için derslerine gelmeyen Öykünün bu haline üzülen Sevgi öğretmen Öykünün babasına sorumluluk almasını istese de Demir karakteri sorumsuz bir baba profili çizmeye belli bir süre devam edecek. Bu süre zarfında Sevgi ile Demir’in yıldızları barışmayacak. 

Ä°lgili resim

Kızım dizisi öğretmen sevgi hakkında edindiğimiz bilgileri paylaştıktan sonra Kızım Sevgi gerçek adı ne olduğunu ve daha önce nerede oynadığını anlatalım.

Kızım Sevgi Karakterinin Gerçek Adı Ve Daha Önce Yer Aldığı Diziler

Fatih Aksoy ile Suzan Sürmeli’nin yapımcılığını yaptığı, Gökçen usta Çaylar’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı, Irmak bahçeci ve Banu Kiremitçi Bozkurt ve Ho Sung Cheon’ın kaleme aldığı Kızım dizisi oyuncuları kim olduklarını gerçek isimleri ne olduğunu anlatıp, sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda öykünün öğretmeni Sevgi karakterini tanıttık.

 Şimdi Sevgi öğretmenin gerçek adını verelim. Sevgi karakterini Sinem Ünsal canlandırmaktadır. İlk kez kamera karşısına 2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde Gülsüm karakterini canlandırması ile bu sektöre başarılı bir giriş yaptı. Aynı Yıl Çaban Yıldızı dizisinde Güneş olarak izlemiş ve oldukça beğenmiştik. Şimdi Kızım dizisinde Sevgi öğretmen olarak izleyeceğiz. Kendisine başarılar dileriz.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.