Ünlü astrolog Şenay Devi, Karaköy'de bir mekanda yeni kitabının lansmanını gerçekleştirdi. Şenay Devi'yi, bu önemli günde Ivana Sert, Deniz Akkaya, Asena, Cansu Taşkın gibi sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Lansman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Devi, "Bir araştırma kitabı son 110 senedir yapılmamış bir çalışma yapıldı." ifadelerini kullandı. Türk medeniyetlerinde astroloji biliminin yabancı olmadığını vurgulayan ünlü astrolog, kendisini bu özel gününde yalnız bırakmayan dostlarına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Gri pullu elbisesiyle dikkat çeken Ivana Sert, Şenay Devi ile basın mensuplarının karşısına çıktı. Devi, burcunu yorumladığı esnada Ivana Sert’in Devi'nin elbisesi hakkında yaptığı esprili yorum herkesi güldürdü. Ivana Sert, "Akrep burcuyum. Burcumun özelliklerini taşıyorum, ben burçlara çok inanıyorum. Astroloji yaşayan bir matematik" sözleriyle astrolojiye olan ilgisini açıkladı. Uzun süredir medyadan uzak kalan Sert, "Yeni bir programa başladım. Hanımları baştan yaratacağız. Harika bir proje oluyor." ifadeleriyle sözlerine son verdi.

Artık 'Astrolog Asena'

Lansmana konuk olarak katılan Asena ise, astroloji öğrencisi olduğunu ilk defa açıklarken; " Şenay kitabı araştırırken sürekli yanındaydık. Son 2 senedir o kadar merak ettik ki, artık çıksın bu kitap diye bekliyordum. Sonunda kitabın lansmanında bulunuyorum. Ben ayrıca Şenay hocanın öğrencisiyim. Öyle bir yetiştiriyor ki beni 20 dakika biriyle konuştuğum zaman onun hangi burç olduğunu anlıyorum." şeklinde konuştu.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.