Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve bir döneme damgasını vuran 'Kısmetse Olur' programında birinci olduktan sonra, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Didem Delen'e evlilik teklif eden Adnan Kızıltaş'ın aldığı yüzüğün değerinin 5 TL olduğu ortaya çıkınca, gözde çift ayrıldı.

İzdivaç programı 'Kısmetse Olur' programında birinci seçilen Adnan Kızıltaş ve Didem Delen, yollarını ayırdı. Ayrılık nedeni ise, damat adayının sevgilisine verdiği yüzüğün değerinin 5 TL olduğunun ortaya çıkması... 'Kısmetse Olur' programın birincisi olan ve yarışmadaki diğer kadın adaylarla da flört ettiği kulislerde konuşulan damat adayı Adnan Kızıltaş'ın gelin adayı Didem Delen'e bir yüzük aldığı ve evlilik teklifinde bulunduğu ortaya çıktı. Ancak fenomen damat adayı Adnan Kızıltaş'ın aldığı yüzük sevgilisi Didem'in parmağına büyük gelince genç kadın yüzüğün ölçüsünü küçültmek için kuyumcu tamircisine gitti. Tektaşının küçültülmesini istediğini ifade eden Didem Delen aldığı cevapla şaşırdı.

Kuyumcu tamircisi, yüzüğün değerinin 5 TL, küçültme işleminin en az 20 TL olduğunu ifade edince gelin adayı Didem Delen, soluğu sevgilisi Adnan'ın yanında aldı. Sahte yüzük nedeniyle sert bir kavga çıkaran çift, ayrılık kararı aldı.