ATV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın üstlendiği 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen bölümünde flaş bir olay yaşandı. 27 yıldır Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nda keman çalan Tangör Ertaş'a, "Oturan Adamlar, Baloncu ve Paris'te Bir Sokak Tabloları ile ünlü ressam kimdir?" sorusu soruldu. Sorulan soru hakkında ikilemlerde kalan yarışmacı Tangör Ertaş, önce 'telefonla joker' hakkını kullandı. Arkadaşının cevap verememesi üzerine sürenin bitmesine 5 saniye kala 'yarı yarıya joker' hakkını da kullandı.

GEÇ KALDI

'Fikret Mualla' şıkkı üzerinde karar veren Tangör Ertaş, doğru yanıtı vermesine rağmen "Son kararım" demekte geç kaldı. Zaman bittiği için elenen ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayan yarışmacı Tangör Ertaş, bin TL'lik ödülle stüdyodan ayrıldı.

ATV ekranlarında akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı yarışmacıları ağırlayan, ünlü oyuncu ve sunucu Murat Yıldırım'ın sunuculuğunu üstlendiği 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışması her Perşembe akşamı saat 20:00'da izleyivci ile buluşmaya devam ediyor.