ATV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı konukları ağırlayan ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım'ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına Kerem Çetin isimli yarışmacının verdiği tepkiler hem stüdyodakilerie hem de ekran başındakilere eğlence dolu anlar yaşattı. Taksi şoförlüğü yapan Batmanlı Kerem Çetin, "Metallica" sorusuna verdiği samimi cevaplarla herkesi güldürdü.

"TÜRKÜ FALAN OLSAYDI BİLİRDİK"

Ünlü sunucu Murat Yıldırım'ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında telefon jokerinden umudu kesen Batmanlı Kerem Çetin, "Abi türkü falan olsaydı bilirdik de, öyle bir yerden sordun ki kaçıp gidesim geldi. Telefon joker hakkını da kullansam boştur, bilmezler" açıklamasını yaptı. "Metallica" cevabını veren Batmanlı Kerem Çetin, "Buraya kadarmış. Kalbim duracak abi ya, çabuk çal gitsin" sözlerinden sonra soruyu bilince büyük sevinç yaşadı.

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının ünlü sunucusu Murat Yıldırım, "Takside bol bol Metallica dinlersin artık. Metallica'ya nasıl karar verdin?" diye sordu. Batmanlı Kerem Çetin, "Bağırıyor, kafa sallıyor. Herhalde odur dedim" yanıtıyla bir kez daha güldürmeyi başardı.