Keşke Hiç Büyümeseydik Dizi Oyuncusu Serpil Ulukış Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Peki Keşke Hiç Büyümeseydik dizi oyuncusu Serpil Ulukış Kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte ayrıntılar haberimizde...

 Keşke Hiç Büyümeseydik Dizi Oyuncusu Serpil Ulukış Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Peki Keşke Hiç Büyümeseydik dizi oyuncusu Serpil Ulukış Kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte ayrıntılar haberimizde...

Keşke Hiç Büyümeseydik oldukça geniş oyuncu kadrosuna sahip. Kimler yok ki dizide. Gelin hep birlikte Keşke Hiç Büyümeseydik oyuncu kadrosu nda kimler varmış bakalım.

SERPİL ULUKIŞ  (BURCU KARA)

Serpil çocukluğunu çok başarılı bir öğrenci olarak geçirmiş, hep takdirname alan sınıf birincisi olan zeki bir kızdır. Babasının en sevdiği ve üzerine titrediği çocuğudur ve ailenin tek kızıdır. 16 yaşında bir kızı vardır.
Babası onun ileride bir eczacı olmasını istemiş; ama Serpil, sonunda çok pişman olacağı bir evliliği seçmiştir.. Anne ve babası her ne kadar bu evliliği üniversite sonrasına kaydırmak istese de Serpil ısrarcıdır... Hulusi kızının geleceği için her ne kadar bu evliliğe rıza göstermese de, Serpil’in mutluluğu için onay verir. 
Babasının öldüğü gün Serpil için de büyük değişim başlayacaktır. Serpil'in önünde artık iki seçenek vardır. Kocasından boşanıp ayrı bir hayat kurmak ya da aşkına ve evliliğine sahip çıkmak. Serpil baba evine döndüğünde canlanan anıları sayesinde ikinci yolu seçer. Babasının vefatından sonra Serpil ailede tüm aksayan ilişkileri, erkek kardeşleri ve yengeler arasındaki kavgaları, kızını ve kocasını bir maestro gibi yönlendirmeye başlar. Babasının hayalini kurduğu o büyük aileyi serpil tekrar bir araya getirecektir.

BURCU KARA KİMDİR?

BURCU KARA ile ilgili görsel sonucu

Mart 1980, Bursa doğumlu olan güzel oyuncunun annesi de babası da öğretmendir. Çok küçük yaşta okula başlayan oyuncu 2000 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Üniversitede sunuculuk yapmaya başlayan oyuncu daha sonra diksiyon kursu alarak bu konuda kendini yetiştirmiştir. Radyo D’de haber spikerliği de yapmış olan güzel oyuncu, Şahika Tekand’dan oyunculuk ve şan üzerine ders aldı.

Cinesinema, Burcuyla adlı programların sunuculuğunu yapmış olan oyuncunun yer aldığı yapımlar: Haziran Gecesi, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, O Şimdi Mahkum, Elveda Derken, İpsiz Recep, Romantik Komedi 2, Tozlu Yollar, Yıllar Sonra, Aşkta Sınır Yok, Nar çiçeği, Kirli Beyaz, Maskeli Balo. 2012 yılında oyuncu Buğra Gülsoy’dan boşanan Kara 2016 yılında Fırat Parlak ile dünya evine girdi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR