Ünlü oyuncu Keremcem, yeni projeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Yazar Emmanuel Robles'un kitabından tiyatroya uyarlanan 'Özgürlüğün Bedeli’ oyunu, önceki akşam Şişli Kenter Tiyatrosu'nda sahnelendi. Yoğun katılımın yaşadığı 'Özgürlüğün Bedeli' oyununu izlemeye gelenler arasında ünlü oyuncular Keremcem, Selen Seyven ve Temer Levent yer aldı.

Sevilen oyuncu Keremcem, sevgilisi İlay Erkök'un işleri nedeniyle kendisine eşlik edemediğini belirtti. Şimdilerde senaryo okuduğunu belirten Keremcem, ''7-8 senaryo okudum. Birçok dizi yayından kalkıyor. Hoş değil ama 'reyting' denen bir canavar var. Bizim de onunla mücadele ettiğimiz dönemler oldu. Herkese Allah kolaylık versin. Setlerde olmayı seviyorum'' dedi.

Tiyatro sahnesinin kendisi için çok heyecan verici olduğunu belirten Keremcem, ''Sizi tiyatro sahnesinde görebilir miyiz?'' sorusuna, ''Sahnede olmamın tek yolu şu ana kadar müzik oldu. Bir müzikal yapma ihtimalim var. İsmini söylemeyeyim ama bildiğiniz yabancı bir filmden alıntı olacak. Beni de sahnede görebilirsiniz'' yanıtını verdi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.