KEREM BÜRSİN EKRANLARA GERİ DÖNDÜ

Kerem Bürsin, "Şeref Meselesi" ardından 2 yıl ekranlara ara vermişti. ATV'nin yeni dizisi "Bu Şehir Arkandan Gelecek" ile ekranlara geri döndü. 

 SON GÜNLERDE ÜLKEDE YAŞANANLAR İÇİN PAYLAŞIMDA BULUNDU

Oyuncu, dizinin başlama saatine saatler kala Instagram hesabından kendi fotoğrafının bulunduğu diziye ait bir görsel paylaştı.  Fotoğraf ile hem yeni dizisi hem de son yaşanan saldırı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

REİNA SALDIRISI SONRASI KARARSIZ KALDI

Bürsin, paylaşımın altına uzun bir mesaj ekleyerek yılbaşı gecesi Reina'da yaşanan terör saldırısyla ilgili duygularına da yer verdi. Saldırının ardından böyle bir fotoğraf paylaşmakta kararsız kaldığını belirtti. Daha sonra neden paylaşma kararı aldığını şu sözlerle anlattı;

"KALBİM SIKIŞIYOR"

"Sizinle dürüst olmak istiyorum, tamamen filtresiz… Bana dün sorsaydınız nasılsın Kerem diye, size üzgün olduğumu söylerdim, kalbim sıkışıyor derdim... Yeni yıla böyle vahşi bir saldırı ile girmek ve herkesin yaşadığı büyük acı, sonunda hüzne büründürdü her şeyi... Bu resim bana dün geldi, paylaşmak veya paylaşmamak arasında kaldım… İster istemez düşünüyorsun, ben böyle hissederken, bu saldırının acısı bu kadar tazeyken neden paylaşayım....

Sonra resme bir daha baktım ve bu hikayenin neyi temsil ettiğini gördüm resimde… Zorluklardan geçmek, kendin en yalnız hissettiğin anda bile mücadele etmek, sevmeyi bir daha öğrenmek, inanmak, dizlerinin üstüne düşsen bile yılmamak, ama her şeye rağmen ayağa kalkmak, çünkü sana yakışan o zaten... Ve açıkçası motive oldum... Bunu bu nedenle paylaşmak istedim. Belki bir motivasyonu olur size de. Şimdi bu akşam kapınızı çalacağız ve izninizle bir kaç saatinizi alıp size bu resmin temsil ettiği hikayeyi anlatacağız...Sevmezseniz, it’s ok.. sıkıntı yok, ama severseniz o zaman sizi yalnız bırakmayacağız ve hikayemizle, evinize gelmeye devam edeceğiz. İyi seyirler... Sevgiler."