Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan sevilen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, başrol oynadığı 'Cingöz Recai' filmi için saçlarını boyattı. Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, Peyami Safa'nın efsanevi eseri 'Cingöz Recai'nin beyazperde uyarlamasının çekimleri tüm hızıyla sürerken başrolü üstlenen başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun setten bir görüntüsü ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun setten ortaya çıkan fotoğrafında saçlarını kahverengiye boyattığı görüldü.

'Muhteşem Yüzyıl' dizisi ile tanınan güzel oyuncu Meryem Uzerli ile 'Cingöz Recai' filminde kamera karşısına geçen oyuncu sevilen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun setinden ilk fotoğraflar ortaya çıktı. 'Cingöz Recai' karakterini canlandıracak olan ünlü isim Kenan İmirzalıoğlu, bu rolü için büyük bir değişime uğradı.

SAÇLARINI BOYATTI

Ekranların sevilen oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, saçlarını ve bıyıklarını kahverengiye boyattı. Geride bıraktığımız aylarda çekimlerin başladığı dönem filmindeki 'Cingöz Recai' karakteri için büyük fedakârlık yapan başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun bu halleri ise görenleri şoke etti. Ünlü oyuncu Sinem Kobal'ın eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun hayat vereceği 'Cingöz Recai' karakteri, haksız yolla servet sahibi olanlardan para çalıp elde ettiklerini muhtaçlara dağıtıyor.