21 Ağustos 2019
  • Istanbul 24°
  • Ankara 20°
  • Izmir 29°
İmsak 04:38
Güneş 06:12
Öğle 13:12
İkindi 16:59
Akşam 20:03
Yatsı 21:31
BIST95.522
Dolar5,7211
Euro6,3475
Altın276,71

Kemal Doğulu'dan Hakkında Konuşan Tuğçe Ergişi'ye Canlı Yayında Olay Sözler!

Kemal Doğulu jüri üyeliği yaptığı İşte Benim Stilim programının eski yarışmacılarından Tuğçe Ergişi'ye canlı yayında ateş püskürdü. Kemal Doğulu, Tuğçe Ergişi'ye hakkında söylediklerine cevap verdi.

Kemal Doğulu'dan Tuğçe Ergişi'ye Cevap!

İşte Benim Stilim eski yarışmacılarından Tuğçe Ergişi, geçtiğimiz günlerde canlı yayına katılmış ve Kemal Doğulu hakkında sert açıklamalarda bulunmuştu.

'KEMAL DOĞULU'YU SEVMEM'

Ergişi, Doğulu hakkında 'Kemal Doğulu'yu zaten hiç sevmem. Ne kadar reality programında olursak olalım jüriler kendilerinde insanları kırma hakkına sahip olduklarını düşünüyorlar. Kazanılan bir popülerlik ve ego var ve bunları ben dahil olmak üzere yarışmacıların üzerinde kullandılar.' demişti.

'KEMAL BEY DİYECEKSİN HADDİNİ BİL'

Kemal Doğulu da katıldığı canlı yayında Tuğçe Ergişi'ye zehir zemberek sözler sarf etti. Kemal Doğulu, Tuğçe Ergişi hakkında 'Tuğçe Ergişi kim? Bizim yarışmada bir sürü kız vardı. Önce Kemal değil Kemal Bey diyeceksin haddini bil. Ben üzüntüden kahroldum beni sevmediği için o kim? Malzeme çıkarmak istiyorsa başarılı oldu. Korkunç giyiniyordu ve ona göre yorumlar alıyordu. Ve sürekli ağlıyordu, ağlayarak tarz yarışmasında olamazsın.

'MALZEME BULAMAYAN BANA YÜRÜYOR'

Ben bir sürü kızın saçını kestim. 'Jüri diye karşımıza oturtmuşlar' diyor sen kimsin ya? Benim için o bir duvar. Malzeme bulamayan bana yürümeye çalışıyor ahmaklık bu ya. Benim 32 yıllık kariyerim var. Senin 2-3 yıllık televizyon kariyerin için kendimi harcatmam.

'JÜRİ KOLTUĞUNA ZORLA OTURDUM'

Ben o jüri koltuğuna zorla oturdum. Çünkü yapımcılarım benim nasıl biri olduğumu biliyor. Sen daha önce ne yapıyordun, şimdi ne yapıyorsun? Buralara gelip onu bunun arkasından konuşmaktan başka ne yapıyorsun sen.

'BU NE ŞUURSUZLUK'

Benim onun gibi ünüm sayesinde işim yok. İşim sayesinde ünüm var. O kim ki buraya konuk oluyor. Yarışmada bana bayılıp yalakalık yapıyordu. Bu ne şuursuzluk bu ne cüret.' diyerek ateş püskürdü.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri