Star TV ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan 'Kara Sevda' dizisinin dün akşam ekranlara gelen bölümünde, Kemal ve Nihan’ın, dillere destan düğünü unutulmaz anlar yaşattı. Reyting rekorları kıran 'Kara Sevda' dizisinin başrol oyuncuları Kemal ve Nihan, “Sonsuza kadar evet!” diyerek, evlendiler. Aşık çift Kemal ve Nihan, tüm engellerin aşk karşısında aşılabileceğini dün yaptıkları düğünde gösterdiler. Reyting rekorları kıran 'Kara Sevda' dizisinin başrol oyuncuları Kemal ve Nihan, ünlü şarkıcı Sertab Erener’in ‘Seyrü Sefer’ şarkısı eşliğinde konukların olduğu kumsala çıktılar. Kumsalda, masal tadında bir düğünle evlenen Kemal ve Nihan’ın, mutluluklarına kimse engel olamadı.

Star TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ‘Kara Sevda’ dizisinin yayınlanacak olan yeni bölümünde kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Emir, nasıl bir hamlede bulunacak, artık bir aile olan Kemal ve Nihan’ı neler bekleyecek gibi soruların yanıtı cevabını bulacak.

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ‘Kara Sevda’ dizisinin yeni bölümü 7 Haziran Çarşamba saat 20:00’da izleyici ile buluşacak. Yeni bölümü sakın kaçırmayın!